OÚ Kamenný Most má zřízen přístup do systému Czech POINT. Díky němu už není třeba obcházet úřady a instituce, ale můžete s nimi komunikovat právě z našeho obecního úřadu.
 
Co je Czech POINT
Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál, tedy Czech POINT je projektem, jehož cílem je zredukovat přílišnou byrokracii ve vztahu občan – veřejná správa. V současnosti musí občan často navštívit několik úřadů k vyřízení jednoho problému. Czech POINT slouží jako asistované místo výkonu veřejné správy, umožňující komunikaci se státem prostřednictvím jednoho místa tak, aby „obíhala data ne občan“.

 

Co poskytuje Czech POINT
Výpis z Katastru nemovitostí (za první stránku 100,- Kč a za každou další 50,-Kč. Výpisy se vydávají na počkání)

Výpis z Obchodního rejstříku(za první stránku 100,-Kč a za každou další 50,-Kč. Výpisy se vydávají na počkání)

Výpis z Živnostenského rejstříku (za první stránku 100,-Kč a za každou další 50,-kč. Výpisy se vydávají na počkání)

Výpis z Rejstříku trestů( 100,- Kč , nutno předložit platný občanský průkaz)

Výpis z bodového hodnocení řidiče (za první stránku 100,-Kč a za každou další 50,- Kč. Výpisy se vydávají na počkání. Nutno předložit platný občanský průkaz)

Vydání ověřeného výstupu ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů(za první stránku 100, Kč a za každou dalšíč 50,-Kč. Výpisy se vydávají na počkání)

a další  (viz  www.czechpoint.cz)
 
 
Upozornění
Výpisy, které získáte na kontaktních místech Czech POINT jsou primárně určeny pro použití na území České republiky. Použití listin v zahraničí se řídí různými pravidly a v případě, že budete pro vaší listinu vyžadovat tzv. superlegalizaci nebo apostilizaci, je nutné získat jí u vlastníka dané agendy (např. výpis z KN na příslušném katastrálním pracovišti, výpis z RT přímo na Rejstříku trestů).

 

 
ZNAK OBCE

ZNAK OBCE

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one